Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Toto je forum teamu ZAT
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Figaro




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 25. 01. 09

Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak Empty
PříspěvekPředmět: Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak   Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 10:35 pm

Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak: Kdo bude kdo ať sem napíše např Figaro - Odstřelovač a pište do ským bude ať se ví. A co si ssebou berete.
Návrat nahoru Goto down
Figaro




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 25. 01. 09

Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak Empty
PříspěvekPředmět: Figaro   Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 10:38 pm

Tak já si ssebou beru hejkal pouzdro na zásobník a na glga 18 na nohu dál barvičky na ksicht ,kule ,hejkala m14 a uhcečko. Moje taktika bude zalehnu do křáku kde pude vidět a budu vaše oko.
Návrat nahoru Goto down
Corty

Corty


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 19. 12. 08

Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak   Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 10:49 pm

Divej tady tyto veci resi velitel v tvém pripade já, taktika bude jakou ja reknu, veci si muzes vzit jaky chces nemusis se nás ptát na kazdou ,,blbost,, my už jsme trochu zahraný team tak víme co a jak.Tady tyto veci si res treba s nekym v teamu ale na forum to nepatri !!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak   Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zde pište Taktiku jak co bude kdo ským a jak
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum :: Akce :: Akce-
Přejdi na: