Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Toto je forum teamu ZAT
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 mezinarodni turnaj :)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Lada




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 01. 02. 09

mezinarodni turnaj :) Empty
PříspěvekPředmět: mezinarodni turnaj :)   mezinarodni turnaj :) Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 5:43 pm

nazdar. Jeden kluk u nas v praci je ze slovenske agentury a hraje taky airsoft a rikal mi ze dalsi jeho kamosi hravaji taky .. tak jsem si rikal ze by nekdy nebylo spatne se s nima scuknout a udelat nejakyfight Smile jich je asi tak 12
Návrat nahoru Goto down
Corty

Corty


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 19. 12. 08

mezinarodni turnaj :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: mezinarodni turnaj :)   mezinarodni turnaj :) Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:44 pm

Já si myslim ze to není spatný nápad, chce se to domluvit kdy a kde a urcite to pujde.Zeptej se jich kde hrávají třeba bychom mohli dojet za něma a nebo by mohli dojet třeba zhrat na skleníky nebo někde inde .
Návrat nahoru Goto down
Corty

Corty


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 19. 12. 08

mezinarodni turnaj :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: mezinarodni turnaj :)   mezinarodni turnaj :) Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 6:47 pm

Kazdopadne by bylo dobry ten match domluvit az na jaro, to budu mít konecne novou gun a bude teplo ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





mezinarodni turnaj :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: mezinarodni turnaj :)   mezinarodni turnaj :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
mezinarodni turnaj :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum :: Akce :: Akce-
Přejdi na: